Портрет українців у цифрах

Цікаву статистику про жителів України представили в компанії Research & Branding Group, спираючись на результати опитувань проведених у 2019 році.

Так, українці вважають себе щасливою нацією – 71% жителів України задоволені своїм життям.

При цьому 77% українців мають добрі стосунки з сусідами. Кожен другий дружить з тими, хто живе поряд, а більше половини навіть знають до 10 сусідів за іменами.

Кожен мешканець країни має щонайменше п’ятьох друзів. Найчастіше це ровесники, з якими дружні відносини почалися ще в юності .

Основна маса українців мають одного або двох дітей. Більше того, для українських родин характерне досить «прохолодне» ставлення до того, щоб дітей народжувалось більше.

Три чверті українців вміють їздити на велосипеді, а 16% велосипедистів їздять на ньому протягом всього року.

Більше половини українців не уявляють свого життя без смартфону. Дві третини володарів телефону з операційною системою користуються ним постійно, будь-якої хвилини.

Кожен десятий українець має татуювання, а кожен другий з них хотів би прикрасити своє тіло не одним малюнком. При цьому більшість мешканців України (90%) не мають тату та не хотіли б мати його найближчим часом.

29% українців надають перевагу пляжному відпочинку, а кожен другий вважає за краще відпочивати вдома.

Більшість наших співвітчизників полюбляють осінь. У третини українців осіння пора асоціюється бабиним літом, бархатним сезоном, листопадом.

Досить широкою популярністю серед українців користується чай. 81% жителів країни п’ють цей гарячий напій. При чому жінки полюбляють чай більше за чоловіків.

Не зважаючи на розвиток продуктової індустрії та торгівлі, традиція робити зимові запаси на зиму не втратила своєї актуальності в Україні. Три чверті жителів консервують соління та варення, половина українців також заморожують на зиму овочі.

Українці – оптимістична нація. 72% мешканців країни позитивно налаштовані та впевнені у завтрашньому дні. Джерелом оптимізму для українців є особисте життя та родина, робота та професійна діяльність, а також стосунки з оточуючими та сусідами.

Читайте також: Хто першим народився в Запоріжжі в новому році