Гороскоп на 3-9 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ваші сили, вміння та здатності будуть повною мірою затребувані. Але ви, схоже, занадто загрузли в дріб’язках і частковостях, щоб це помітити. Розбирайтеся в них поступово, не варто влаштовувати беззмінні трудові вахти. Вас може потягнути на подвиги й авантюри, ці пориви краще стримувати. Домашні турботи у вихідні тільки підвищать вам настрій.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам доведеться щось міняти. Або у відносинах з близькими людьми, або з колегами. Інакше вам стане нудно й нецікаво. Постарайтеся не допускати агресії та негативу. Гасіть розжарення пристрастей і перемикайте увагу навколишніх на приємні думки. Можливий несподівані зміни на краще у партнерських відносинах за рахунок появи зовсім нової інформації.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Напружена робота може вас трохи стомити, але відмінні фінансові перспективи стануть для вас яснішими та приємнішими, що окупить усі тяготи. Варто знизити напружений ритм роботи і викроїти час для відпочинку. У вихідні багато проблем знайдуть своє рішення. Кохана людина вас порадує, а любов надасть крила.

РАК (22.06-23.07). Тиждень може виявитися для вас досить сприятливим, і навіть мінімальні зусилля здатні будуть принести істотні результати. Вам доведеться робити неординарні вчинки, втім, вони обіцяють бути точними у виконанні й правильними по суті. У вихідні вам доведеться розбиратися з проблемами друзів. І ви дійсно зможете допомогти. Взаєморозуміння з навколишніми буде ідеальним.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий для нових справ період. Єдине, що може затьмарити ваш настрій, це запізнення й непорозуміння, тому постарайтеся розраховувати час, пов’язаний з поїздками й переміщеннями «із запасом». А в розмовах і публічних виступах небажано зловживати гостротами. Ваш девіз у вихідні: «триматися золотої середини».

ДІВА (24.08-23.09). Вдалий час для примирення з ворогами та знаходження нових друзів. Щирість, доброта й щедрість принесуть вам несподіваний успіх. Варто тимчасово звузити коло спілкування, не витрачайте сили на балаканину. Ваші бажання почнуть виконуватися, якщо вони не зовсім фантастичні. У вихідні, що б не трапилося, зберігайте холоднокровність.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На вас може очікувати успіх у професійній сфері й у бізнесі. Обсяг роботи не здивує вас і не злякає. Можуть засмутити лише результати праці, але ви занадто критичні до себе. Будьте об’єктивні. Вдалий час для ризику та прийняття швидких рішень, але ви можете відчути напругу в колективі. Краще промовчати, ніж з’ясовувати відносини. Проведіть один з вихідних за містом.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Настає сприятливий період для реалізації багатьох починань. Ви будете енергійні, активні, винахідливі. Ви добре заробите. Справи підуть легко, треба буде тільки направляти свою енергію в потрібне русло, підтримуючи власний рух у потоці подій. Вам легко буде піднятися службовими сходами, розбагатіти, зробити щасливою кохану людину. Фортуна буде прихильна до вас і в подорожах.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). З’являться нові сили для досягнення поставлених цілей. Вас очікує значне просування в справах. Ви зможете досягти того, про що мріяли, причому для цього не доведеться докладати багато зусиль. Поїздки й зустрічі не принесуть очікуваних результатів, краще присвятити цей час звичайній роботі. У вихідні бажано не вступати в конфлікт з навколишніми відкрито. Краще не сперечайтеся і погоджуйтеся, але продовжуйте спокійно робити все по-своєму.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Багато чого буде залежати від вашої цілеспрямованості. Якщо ви прагнете досягти успіху, то вам необхідно визначитися з принципами й чітко з’ясувати, чого ви бажаєте та на яких умовах. Якщо є прохання до керівництва, можете сміливо з ними звертатися, тому що результат буде позитивним. У вихідні не забувайте про свою родину.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Наступає слушна мить для відновлення в багатьох життєвих сферах. Не варто тупцювати на місці, потрібно рухатися вперед. У вас вийде продемонструвати професіоналізм і свою незамінність, що може обернутися для вас приємною винагородою. Вихідні можуть подарувати радість спілкування з друзями та однодумцями.

РИБИ (20.02-20.03). Пані Фортуна вирішили посміхнутися вам. Цей тиждень, скоріше над усе, виявиться менш напруженим, ніж минулий. З’явиться і вільний час, і можливість трохи відпочити й розвіятися. Дивіться на життя реально. Постарайтеся не занижувати самооцінку. З’явиться можливість нового заробітку.