Сотні запоріжців яскраво відсвяткували День Молоді на Правобережному пляжі

Конкурси та змагання, аніматори та музиканти – все сприяло весіллю та піднесеному настрою. Найбільше містяни зраділи фестивалю фарб «Холлі». На захід завітав представник команди Володимира Буряка – Віктор Бусько. Він сам встиг взяти участь у турнірі з настільного тенісу, вручив переможцям конкурсів призи, а наприкінці свята разом із дітьми розважався фарбами.

– Ще раз переконався, що запорізька молодь – найкраща! Сьогодні діти показали наскільки вони в нас активні та позитивні. Тут було багато конкурсів та змагань, обирали кращу скульптуру з піску, грали в настільний теніс, всім бажаючим робили аквагрим, пройшов майстер-клас із східних танців. А ще було багато морозива, був квас, який пили на швидкість… Всі переможці отримали призи та грамоти. Найбільшою розвагою дня, на який чекали, став фестиваль фарб, – сказав депутат обласної ради Віктор Бусько.

Атмосфера молодіжного свята на березі Дніпра була такою, що навіть дорослі не могли втриматися від участі у яскравому фестивалі. Загалом, День Молоді у Запоріжжі став по-справжньому сімейним святом.

До речі, свято на Правобережному пляжі організували в межах програми Володимира Буряка з розвитку молоді. На думку члена команди міського голови Віктора Буська, такі заходи треба робити для дітей частіше. Адже це чудова можливість урізноманітнити літній відпочинок та розважитись усією сім’єю.

Нагадаємо, в Запоріжжі відгримів “Пляжний бум”.