Новий маршрут з тролейбусами з автономним ходом поєднав Хортицький район з Бородинським мікрорайоном

Відсьогодні жителі Хортицького району можуть комфортно дістатися Бородинського мікрорайону сучасним електротранспортом, який курсує на маршруті №2. Тролейбуси за цим маршрутом запустили вперше. Нагадаємо, для цього побудували ділянку контактної мережі довжиною майже 4 кілометри в обох напрямках. Також частину шляху тролейбуси проходять завдяки автономному ходу.

На маршруті працюють три тролейбуси. Інтервал руху в години пік складає 40 хвилин, повідомляє сайт Запорізької міської ради.

– Міський голова Володимир Буряк минулого місяця поставив завдання запустити муніципальний транспорт, який поєднає Бородинський мікрорайон з Хортицьким районом. Силами інженерів та особового складу підприємства «Запоріжелектротранс» був розроблений проєкт, приведені опори до ладу, – розповів генеральний директор КП «Запоріжелектротранс» Юрій Папач.o_1eh4nv5sv1f7r16kv1bkr10gn1rh22jo_1eh4nv5sv4r72la1ho1u6rdif2h

Вартість проїзду – 4 гривні, для пільговиків він безкоштовний.

Переваги тролейбусного сполучення вже встигли оцінити запоріжці. Напрямок користується популярністю. До цього тут їздили лише маломісткі маршрутки, які не могли задовольнити попиту містян. Тепер запоріжці зможуть комфортно доїжджати у спальні райони.

– На Правому березі у мене мешкають родичі, тож їжджу туди, аби їх навідати. Раніше діставалася, як доведеться, бо 49-ий маршрут практично завжди переповнений і дуже складно втиснутися, а коли руки обтяжені торбами – і поготів. Тож, зараз втішаюся відкриттям нового маршруту, це дійсно довгоочікувана подія, – розповіла пасажирка Ірина Миколаївна, яка мешкає в районі Нікопольського повороту.o_1eh4nv5sv1c4t18hm8pe1g311r5f2k

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в комунальному транспорті завершують встановлювати валідатори, тож незабаром запоріжці зможуть сплачувати за проїзд банківської карткою чи смартфоном.

Читайте також: Запорізькі ДЮСШ отримали приємні подарунки до нового навчального року