Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» та SkyUp Airlines зацікавлені у поглибленні співпраці

Сьогодні міський голова Володимир Буряк зустрівся з генеральним директором компанії SkyUp Airlines Євгенієм Хайнацьким. Про результати зустрічі мер повідомив на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.

Screenshot_124

Як писав сайт «Запорозька Січ», з 25 травня з Запоріжжя можна буде літати до Барселони. Рейси виконуватимуться щосереди та щосуботи.

терм2

Нагадаємо, в аеропорту «Запоріжжя» збільшується кількість авіарейсів. З кожним місяцем показники пасажирообороту аеропорту також  зростають.

терм4

Дуже популярним серед запоріжців став рейс до Варшави, завдяки якому мандрівники користуються «стиковими» рейсами. Завдяки цьому їз Запоріжжя можна долетіти до Брюсселя, Амстердама, Парижа, Женеви, Мілана, Чикаго, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Торонто за короткий час.

терм3

Кількість рейсів у запорізькому аеропорту планують збільшувати, враховуючи, що цього року введуть в експлуатацію новий сучасний термінал.

терм1

Площа нового терміналу складе понад 12 тис. кв. м. Пропускна здатність – 400 пасажирів на годину, при цьому є внутрішні резерви для збільшення цього показника.

терм

Як у запорізькому аеропорту будували новий термінал можна подивитися тут.