Рух великовантажного транспорту планують заборонити через греблю Дніпрогес та мости Преображенського

На засіданні виконавчого комітету міський голова Запоріжжя Володимир Буряк пояснив, для чого треба обмежувати рух великовантажного транспорту вагою понад 30 тон через греблю Дніпрогес.

– Таке рішення необхідне, щоб зберегти дорожнє покриття, конструкції у задовільному стані. Зрозуміло, що це не вирішить проблему повністю, адже необхідно виконувати ремонт дорожнього покриття на греблі, – зазначив Володимир Буряк. Відремонтувати дороги на греблі за бюджетні кошти неможливо, бо і гребля, і дорожнє покриття знаходиться на балансі «Дніпрогесу».

Наразі ведеться робота з керівництвом підприємства для скорішого вирішення цієї проблеми.

На засіданні виконкому заступник міського голови Володимир Волобуєв наголосив, що необхідно також обмежити рух вантажівок через мости Преображенського. Інакше постійні затори будуть і там.

Планується, що обмеження руху буде впроваджуватися поетапно. У першу чергу, заборона стосуватиметься транзитного транспорту. Також розглядаються варіанти дій щодо транспорту, який прямує до Запоріжжя. Про заплановані зміни проінформують автотранспортні підприємства.

Міський голова зазначив, що підготовлено листа до Запорізької ОДА з пропозиціями щодо зміни напрямків руху транзитного транспорту з урахуванням запропонованих обмежень, інформує сайт мерії Запоріжжя.