Кошти на проектні роботи виділили депутати від Партії “Єднання”- розповів голова фракції партії у міськраді Геннадій Наумов 

У Запоріжжя буде проведено реконструкцію скверу Індустріального у Олександрівському районі. Кошти на проектні роботи ще минулого року виділили депутати від Партії “Єднання”. Про це під час щорічного звіту розповів голова фракції партії у міськраді Геннадій Наумов.

“Спільно з депутатом обласної ради Олексієм Бєліковим ми профінансували розробку проєкту капремонту скверу. Та подали фінансування подальших робіт на влючення до бюджету на 2022 рік. Взагалі за рік зроблено чимало, підтримували важливі проєкти у спорті, ЖКГ, допомагали малому та середньому бізнесу. Але найголовніше, що ми працюємо у контакті з містянами, які нам довіряють, бо бачать позитивні результати роботи депутатів від Партії “Єднання”, – каже Геннадій Наумов.

У звіті депутата за 2021 рік можна побачити, який величезний об’єм роботи проведено. І на цьому зупинятися ані Партія “Єднання”, ані її депутати не збираються.

наумов