У середу, 22 травня, у засіданні комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів взяли участь депутати Запорізької міської ради Віктор Великий (голова комісії), Тетяна Батракова, Юрій Каптюх, Володимир Корочанський, Володимир Максимов, Павло Михайлик, Тамара Огородова та Анатолій Стріганов.
На засіданні комісії йшлося про те, що до 1 вересня в Запоріжжі планують відкрити сімнадцять додаткових дошкільних груп. Це має сприяти вирішенню в обласному центрі питання з нестачею місць у дошкільних установах міста. У зв’язку з цим на сесії міської ради, яка відбудеться 29 травня, з бюджету Запоріжжя планується додатково виділити 1,5 мільйона гривень на проведення ремонтів у дошкільних установах, 1,4 мільйона гривень – на закупівлю необхідних меблів, інвентарю. Голова комісії Віктор Великий зазначив, що пізніше, на серпневій або вересневій сесії, планується розглянути питання про виділення у зв’язку з відкриттям нових дошкільних груп додаткових коштів на заробітну плату працівникам дитячих садків.
На найближчій сесії також буде виділено близько 340 тисяч гривень на реалізацію організаційних заходів щодо відкриття в Шевченківському районі двох центрів первинної медико-санітарної допомоги, які створюються в рамках реалізації в нашому місті реформи охорони здоров’я.
Під час засідання заступник директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Олексій Бородай поінформував депутатів про хід ремонту міських доріг. Цього року на поточний середній ремонт доріг з міського бюджету виділено близько 12 мільйонів гривень. Ще 3 мільйони гривень місто направило на першочерговий ямковий ремонт дорожнього покриття. Запоріжжя також отримає близько 31 мільйона гривень державних субвенцій на реконструкцію та капітальний ремонт доріг.
За словами Олексія Бородая, вже виконано поточний середній ремонт доріг на суму близько двох мільйонів гривень. Серед найбільш знакових об’єктів – розворотне кільце на вулиці Бородінській (Ленінський район), проводяться роботи на кільці на вулицях Новокузнецькій-Автозаводській у Південному мікрорайоні.
Учасники засідання відзначили, що роботи з ремонту доріг необхідно активізувати, щоб основний обсяг ремонтів виконати вже влітку.