Мешканцям Шевченківського району надаватимуть медичні послуги в сучасній амбулаторії

У Запоріжжі завершується реконструкція сімейної амбулаторії №6 Центру первинної медико-санітарної допомоги №2. Відкрити медичний заклад планується в вересні. Наразі ремонтні роботи знаходяться на завершальному етапі – залишилося близько 20%. Підрядники завершують деякі внутрішні та зовнішні роботи, а також проводять благоустрій прилеглої території.

ам1

Міська влада Запоріжжя тримає цей об’єкт на особливому контролі. Під час виїзної наради заступник міського голови Анатолій Пустоваров наголосив, що реконструкція цієї амбулаторії затяглася та об’єкт слід завершити якомога швидше.

ам5

-Зараз вже поставили жорсткі терміни – у вересні плануємо завершити будівництво. Фінансування на цьому об’єкті є, по факту ще потрібно додати незначну суму – близько 5% від загальної кошторисної вартості на завершення. А в цілому серйозних питань вже не залишилося. Будемо сподіватися на злагоджену роботу управління капітального будівництва та підрядників, – сказав Анатолій Пустоваров.

ам4

Ремонтні роботи в медичному закладі розпочалися в 2016 році. Вартість робіт на об’єкті склала близько 26 млн грн. На завершення реконструкції передбачено близько 6,5 млн грн, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

ам3

Нагадаємо, на базі 5-ї міської дитячої лікарні створять консультативно-діагностичний центр для юних запоріжців.

Читайте також: У Запоріжжі занедбану будівлю перетворять на нову амбулаторію.