Два трамвайних вагони проходять випробування на лінії після капітального ремонту

Сьогодні два оновлених трамваї вийшли у випробувальний рейс після капітального ремонту, який виконали фахівці КП “Запоріжелекктротранс”. Нагадаємо, капітальний ремонт вагонів передбачений програмою міського голови Володимира Буряка «Запорізький трамвай». Окрім ремонту існуючого рухомого складу вона також включає в себе виготовлення власних трамвайних вагонів та придбання європейських. За роки існування цієї програми було випущено 10 вагонів виробництва та придбано 13 європейських трамваїв.

o_1e72lueib1a6o28p15tp1up41m7q1t o_1e72lte7hll41qgc1dk9q5t17rs1d

Оновлені вагони – перші, які вийшли на лінію після ремонту у цьому році. Перед тим, як повноцінно перевозити запоріжців вони пройдуть пуско-налагоджувані випробування – спочатку проїдуть 50 км без пасажирів, потім – 20 годин проїдуть з пасажирами за полегшеним маршрутом. У повноцінний рейс вагони вийдуть вже після карантину, повідомляє сайт міськради.

– Тут ми замінили сидіння, оновили систему поручнів та обшивку стелі вагона – її поміняли на композитну панель, яка прослужить довше ніж ДВП. Крім того, відремонтували систему опалення. Також наші фахівці з нуля зробили двері. Електронне начиння залишилось без змін, проте нова система управління дозволяє заощадити 30% електроенергії, – розповів начальник трамвайного депо №1 КП “Запоріжелектротранс” Олексій Шатохін.o_1e72lvg5e1s6s1j6sd01qqu12ro2r o_1e72lurk4p1r1jno1hh315sq15tk25 o_1e72ltvd5lvu0u169h1vb1h0a1l

На підприємстві розповіли, що з середини травня у депо почнуть збирати оновлені запорізькі трамваї. Їх дизайн нещодавно презентував запоріжцям мер Володимир Буряк. Оновлені трамваї матимуть європейський вигляд – у кузові змінять передню і задню маски, вони стануть подовженими. За рахунок цього в кабіні водія стане більше місця.

Читайте також: У Запоріжжі розроблено програму виходу з коронакризи