Інцидент трапився у Вознесенівському районі

Вчора увечері до муніципальної аварійної служби надійшов виклик на вулицю Гончара. Там виникли проблеми з теплопостачанням. На місце події виїхала аварійна бригада. Слюсарі пішли її усувати, а водій залишився у машині. У цей час з іншої автівки вийшли декілька чоловіків. Як пізніше виявилось, вони були  у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Невідомі напали на водія аварійної служби та почали його бити.

Слюсарі, які повернулись після виконання робіт, втрутились у ситуацію. Тоді нападники дістали травматичний пістолет та декілька разів вистрілили у водія. Травми отримав також один зі слюсарів. Металеві кульки потрапили йому у груди та ключицю. На щастя, працівники залишились живі та не отримали серйозних травм.

Нападників затримали по гарячих слідах. Ними виявились жителі сусіднього будинку. Як стало відомо “Запорозькій Січі” з власних джерел, мер Запоріжжя Володимир Буряк направить до поліції листа з проханням роз’яснити, які заходи вживаються в місті для безпеки запоріжців, адже ця ситуація – просто неприпустима!

Читайте також: У центрі Запоріжжя стріляли в чоловіка