На сьогоднішній сесії депутати затвердили низку кадрових рішень

Народні обранці проголосували за призначення заступником міського голови Геннадія Наумова від партії Володимира Буряка “Єднання”, який до цього був серкретарем міської ради. Він тепер опікуватиметься медичним напрямком.  Також, на посаду заступника міського голови шляхом переведення з посади першого заступника затвердили Андрія П’ятницького від партії Володимира Буряка “Єднання”. Він стане заступником з питань бюджетної політики.

Окрім цього заступниками мера Запоріжжя також стали Анатолій Васюк від політичної партії “Слуга народу”, який відповідатиме за галузь освіти, Олександр Константинов від партії “Європейська солідарність” – відповідальний за дороги та інвестиції. Заступником міського голови з питань ефективної роботи комунальних підприємств та їх розвитку призначено Олексія Нікіфорова від партії Володимира Буряка “Єднання”. Ще один новий заступник Роман Таран від партії “Опозиційна платформа “За життя” відповідатиме за земельні питання.

На засіданні депутати шляхом таємного голосування обрали нового секретаря міськради. Ним став Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, на початку сесії міської ради мер Запоріжжя Володимир Буряк висловив сподівання, що представники політичних сил, які висловили бажання взяти активну участь в житті міста та попрацювати у виконкомі, проявлять себе та ефективно доповнять своєю діяльністю розвиток Запоріжжя.

Читайте також: Як буде розвиватись громадський транспорт у Запоріжжі