Міська рада виділила з бюджету сім з половиною мільйони гривень, то ліва сторона Центрального пляжу, яку у народі називають Молодіжним пляжем, перетвориться просто на цукерку.
Це стало можливим, коли в ході сьогоднішньої сесії міської ради депутати підтримали проект рішення «Про зміни до Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою Запоріжжя на 2017-2019 роки».

Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради Марина Байло розповіла, що на пляжі буде влаштовано 5 доріжок від підпірної стіни до води плитами ФЕМ (фігурні елементи мощення), які поділять пляж на 5 зон.

В кожній зоні будуть встановлені: фонтанчик для води, ногомийка з душовим облаштуванням, два тіньових навіси, роздягальні та урни.

Вздовж підпірної стінки на пішохідній зоні встановлять 30 лавок та по 2 урни біля кожної лавки. Вони будуть розташовані так, аби люди могли милуватися Дніпром.

На території пляжу встановлять 2 модульних туалети з приєднанням до систем електропостачання, водопроводу та каналізації. А для надання первинної медичної допомоги облаштують медпункт з усім необхідним обладнанням.

По Прибережній магістралі в районі Центрального пляжу буде проведено капітальний ремонт тротуару та ділянки дороги з влаштуванням паркувальних кишень. Родзинкою перетворень стане мережа декоративного зовнішнього освітлення.