Нещодавно відреконструйований Правобережний пляж постраждав від рук вандалів

Нагадаємо, відновлення пляжу на правому березі завершили на початку червня.  Там розширили берегову зону, побудували 4 оглядових майданчики, зробили спуски до пляжу, один з яких – зі спеціальним підйомником, встановили роздягальні (в тому числі й для людей з інвалідністю), навіси від сонця. Проклали систему водопостачання, зробили питні фонтанчики, душ та ногомийники. Вище пляжу облаштували гарну зону відпочинку з лавками, новими деревами та клумбами. 4 червня пляж відвідав мер Запоріжжя Володимир Буряк, щоб прийняти роботи. Тоді міський голова висловив сподівання, що містяни дбайливо ставитимуться до оновленого пляжу. Проте ці сподівання не виправдались.

Зазіхань з боку вандалів зона відпочинку зазнала ще в день відкриття. За два тижні руйнувань побільшало. Невідомі потрощили дерев’яні двері рятувальної вишки, зламали ручки та двері в роздягальні для людей з інвалідністю та проломили дошки на лавках. Також зняли напівсфери на тротуарі, які мали перешкоджати автомобілістам заїжджати на пішохідну зону. Про це повідомляє сайт мерії.

Від рук вандалів постраждав не лише пляж. Одним з улюбленців хуліганів є фонтани на площі Поляка – там в черговий раз поцупили латунні форсунки. Вони забезпечують тиск води основного струменя фонтанів. Крім цього злочинці пошкодили конструкції на одній із лавок на каскаді фонтанів “Райдуга”.

– Хочеться, щоб таке ніколи не повторювалося. Має ж бути повага до людської праці. Міська влада намагається зробити Запоріжжя ще кращим на радість людям, але не всі це цінують. Стосовно кожного випадку ми звернулися в поліцію, – розповіла головна інженерка КП «Титан» Інна Харитоненко.

Прикро, що запоріжці не цінують зусиль міської влади, яка в останні роки немало будує, проводить реконструкції, витрачає кошти на те, щоб зробити місто гарним та сучасним. Однак, ще більше здивування викликає той факт, шо вандалізм у місті процвітає через безкарність, адже досить часто подібні факти залишаються без належної уваги з боку правоохоронців. Не отримавши покарання за скоєний злочин, вандали продовжують псувати все, що потрапляє їм під руку. Дуже б хотілося б, щоб і запоріжці, які стають свідками таких правопорушень, повідомляли про це в правоохоронні органи, а ще краще – робили фото, аби допомогти розкрити злочини.

Читайте також: У Запоріжжі порушники правил паркування сплатили штрафів на майже півмільйона гривень