Указом Президента України 2016 рік став роком англійської мови. Як запоріжці вивчають англійську, розповіли у прес-центрі «Вісті-Інформ».

На базі Запорізького центру молоді діють відразу три проекти, де городяни мають змогу відвідувати безкоштовні курси з вивчення англійської мови. Перший проект, «English town», спрямований на підвищення рівня спілкування англійською. Заняття проходять у форматі перегляду англомовних фільмів з субтитрами та подальшим їх обговоренням. Взяти участь у цьому заході щосереди з 19.00 до 21.00 може будь-який бажаючий з будь-яким рівнем знань англійської мови, участь абсолютно безкоштовна.

Другий проект – курси англійської мови для учасників АТО. Цей курс спрямований на соціальну адаптацію бійців, які повернулися. Проходять такі курси щосуботи з 10.00 до 13.00. На заняттях більша увага приділяється розмовній англійській, хлопці вивчають граматичні правила, вчаться спілкуватися на побутові теми. Під час навчання використовують підручники та відеоматеріали.

Третій проект – курси «Англійська для всіх», вони проходять щосереди з 16.00 до 18.00 та щосуботи з 14.00 до 16.00. На цих заняттях немає вікових обмежень. Все проходить розмовною англійською, присутнім задають тему, на яку потім вони дискутують. Це може бути робота, навчання, подорожі, хобі, домашні улюбленці, а також теми, які пропонують самі учасники. Навчання ведеться не письмово, без усіляких заучувань, а просто через спілкування.

Завідувач інформаційно-консультаційного сектору КУ «Запорізький обласний центр молоді» Олександра Чирка розповіла: «Всі заняття були розпочаті за ініціативою самої молоді. До нас зверталися активні молоді люди, які хочуть проводити заняття, поділитися з іншими своїми знаннями». Також вона наголосила, якщо у когось є певні ідеї, бажання проводити язикові курси, можна звернутися до адміністрації центру молоді, вони дуже підтримують такі ініціативи та велику увагу приділяють неформальній освіті. Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: (061)233-61-78.

Автор: Валерія КОНСТАНТИНОВА