Співробітники Служби безпеки України, спільно з поліцією припинили діяльність межрегіональної злочинної групи, яка намагалась налагодити на території регіону виготовлення та збут особливо небезпечної психотропної речовини – метамфітаміну.

До складу групи входили мешканці Житомира та Одеси, які були добре обізнані з процесом виготовлення наркотичних засобів та психотропних речовин.

В  орендованому будинку, в центрі міста, вони обладнали нарколабораторію, в якій намагались поставити на потік виготовлення вказаної психотропної речовини.

Правоохоронці задокументували  кілька епізодів їх злочинної діяльності з продажу невеликих кількостей психотропів, а коли «ділки» наважились реалізувати велику партію психотропу затримали їх на «гарячому».

Під час затримання у зловмисників вилучено понад двісті грамів метамфітаміну, орієнтовна ціна якого на «чорному» ринку складає близько триста тисяч гривень.

В ході санкціонованих обшуків у помешканні злочинців вилучено п’ятдесят тисяч гривень, які були отримані від попереднього продажу наркортиків,  майже сто грамів метамфітаміну, а також прекурсори, інгредієнти та лабораторне обладнання для виготовлення психотропної речовини.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України

Членам угруповання оголошено про підозру у скоєні вказаного злочину. Одного із зловмисників взято під варту, відносно ще двох вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Наразі проводяться оперативно-слідчі дії, направлені на встановлення всіх осіб причетних до скоєння вказаного злочину.