«За перше півріччя 2017 року платники податків Запорізької області подали до органів ДФС 116 тисяч звітів, 88 тисяч з яких направлено в електронному вигляді. Показник електронної взаємодії в регіоні склав 76 відсотків, що перевищує рівень он-лайн звітування 2016 року на 32 відсотки. Минулого року він дорівнював 44 відсоткам», – зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Найбільш популярною звітність по е-mail стала у підприємців – фізичних осіб. Це свідчить про зростання популярності сервісів фіскальної служби серед платників. З початку року приватні підприємці відправили 65 тисяч звітів до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку.

На сайті ДФС України для зручності платників розміщені електронні форми документів: http://sfs.gov.ua/elektronni-formi-dokumentiv/. Саму звітність можна відправляти за допомогою Електронного кабінету платника: https://cabinet.sfs.gov.ua.

Як повідомляє головне управління ДФС у Запорізькій області, цей сервіс надає он-лайн низку послуг як представникам бізнесу, так і громадянам.

Серед них:

– податковий календар;

– стан розрахунків з бюджетом;

– листування з органами ДФС;

– облікові дані;

– пошук інформації в реєстрах ДФС;

– подання заяв/запитів;

– подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді;

– сплата податків (фізичним особам);

– перегляд даних СЕА ПДВ та інші.