Місто в червоній зоні епіднебезпеки і тому посилені перевірки в сфері пасажироперевезень

З понеділка на багатьох зупинках транспорту шикуються довгі черги. Перевізники беруть пасажирів тільки за кількістю сидячих місць, як вимагають правила, що діють в червоній зоні епіднебезпеки. Тому місць для всіх не вистачає.

Фото черг запорожці публікую в Фейсбуці і шукають попутників на приватних машинах, щоб дістатися вранці на роботу, а ввечері – додому.

56 izobrazhenie_viber_2021-10-18_08-57-44-628-1024x775

Разом з тим в місті посилені перевірки в сфері пасажироперевезень. Сьогодні з ранку патрульні працювали в Вознесенівському і Заводському районах. На порушників складають протоколи, – передає сайт міськради.

– Якщо ми фіксуємо в транспорті пасажира без захисної маски, то ч. 44 п 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за таке порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. На місці інспектор виносить постанову, і порушник або оспорює її, або платить штраф. Якщо інспектори виявляють в салоні громадського транспорту більшу кількість людей, ніж є сидячих місць, то ч. 1 ст. 44 п 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає за це штраф від 17 тис. гривень, – розповіла старша інспектор прес-служби УПП Запорізької області Катерина Шевченко.