“Портрет Олександра Цфасмана” з’явився на історичному будинку Лещинського

Про це повідомляється на сторінці Туристичного інформаційного центру центру Запоріжжя у “Фейсбуці”. Малюнок виконує відомий street-art митець Олександр Корбан. Це не перша робота художника, яка прикрашає будівлі Запоріжжя. Зворушливий стінопис Олександра під назвою “Тато з донькою” зображений на фасаді школі мистецтв №2.

Мурал “Портрет Олександра Цфасмана” створюють в рамках проєкта “Сучасне мистецтво для покоління Z”. Портрет всесвітньо відомого джазмену, який народився в Запоріжжі,  Олександра Цфасмана намалюють у стилі поп-арт. 120234155_2687593408179882_5925441506603633813_o

Нагадаємо, раніше на стіні будинку Лещинського з’явився мурал “Чарівник”. Його створила в рамках фестивалю “З країни в Україну” команда молодих художників “Antiqua” – Юрій Мудрих та Антон Касьян.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в рамках проєкту “Сучасне мистецтво для покоління Z”, який реалізує департаменту культури і туризму міськради спільно з ГО “Cultprojector” за ініціативи мера Запоріжжя Володимира Буряка тематичні графіті прикрашають школу мистецтв № 8,  дитячу музичну школу № 5, а також будинок № 106 на проспекті Соборному. Наразі триває робота над стінописом на фасаді бібліотеки №5. До цього яскраві малюнки з’явились на фасадах мистецьких закладів №1, 2, 3.

Читайте також: Як картини за номерами допомагають боротися зі стресом