На маршрут №81 призначили нового перевізника

Як писав сайт “Запорозька Січ”, міська влада позбавила попереднього перевізника права обслуговувати маршрут через водія, який скоїв резонансну ДТП. Нагадаємо, кермувальник з повним салоном пасажирів протаранив стовп. В аварії постраждали 16 людей. Сам же водій з місця ДТП втік, і здався поліції лише через тиждень. За попередніми даними, чоловік був під дією наркотичних речовин.

– Всі пам’ятають дорожньо-транспортну пригоду у результаті якої постраждали люди. За підсумками перевірки було моє доручення розірвати договір на обслуговування маршруту №81. Разом з тим необхідно було визначити тимчасового перевізника, який працюватиме на маршруті поки не буде проведено новий конкурс, адже необхідно забезпечувати перевезення пасажирів, люди не повинні страждати. Тепер відповідне рішення прийняте і з 1 березня на маршруті працюватиме новий перевізник, – зазначив Володимир Буряк.

Під час сьогоднішнього засідання виконкому було прийняте рішення про дострокове розірвання договору з компанією «Юністар-Авто», що обслуговує маршрут №81. Тимчасово – з 1 березня до 31 травня – за цим напрямом запоріжців перевозитиме підприємство «ТК «Автоспрінт». З червня, після проведення конкурсу, на маршруті оберуть постійного перевізника. Про це повідомляє сайт запорізької міськради.

Читайте також: В міському транспорті Запоріжжя побільшало пристроїв для безготівкової оплати