Запоріжжя відзначає День Державного прапора України

Сьогодні урочистий захід з нагоди Дня прапора відбувся на Хортиці. На одному з найвищих флагштоків України, розташованому на вершині кургану біля Музею історії запорозького козацтва, підняли найголовніший символ нашої країни – Державний прапор. Висота флагштоку сягає 35 м, а над рівнем Дніпра – 90 м.

Участь у святковому заході взяли військовослужбовці, учасники АТО/ООС, представники обласної та міської влади, а також містяни.

Державний прапор під гімн України підняли командир артилерійської батареї 55-ї артбригади, капітан Родіон Падалиця, командир патрульного взводу вiйськової частини 3033 Нацiональної гвардiї України, молодший лейтенант Ігор Фiлатов та сержант Управління патрульної поліції в Запорізькій області, учасник АТО Костянтин Харченко.

До присутніх звернулися міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, представники обласної влади та молоді.

– Для мене символічно, що в Україні День Державного прапора відзначають напередодні Дня Незалежності. Адже саме синьо-жовтий прапор багато років є символом боротьби за незалежність нашої держави. А починаючи з 2014 року він отримав особливе значення. Адже саме під цим прапором наші військові захищають незалежність та територіальну цілісність української держави. Його вже піднято над багатьма визволеними українськими містами. Впевнений, що прийде той час, коли український прапор замайорить над всією територією України, – сказав Володимир Буряк.

Було оголошено хвилину мовчання у пам’ять про тих, хто загинув захищаючи Україну. Захід завершився музичною композицією у виконанні хору «Запорожці», повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, День Незалежності запоріжці святкуватимуть у «Дубовому гаю».

Читайте також: У День Незалежності на майдані Героїв прозвучить гімн України.