Хлопці та дівчата стали лотами благодійного аукціону

У Запоріжжі в День всіх закоханих відбувся благодійний аукціон побачень. На продаж були виставлені 18 лотів – хлопці та дівчата. Всі бажаючі могли купити собі побачення з людиною, яка сподобалася. Торги починалися з 200 грн.

Screenshot_54

Чим тільки не зваблювали покупців хлопці – хтось демонстрував свої м’язи чи гострий розум, а дехто продавався разом зі смачним тортиком. А ось дівчата зачаровували своєю красою. І давали за них найбільше грошей. Ціни одного лота доходили майже до 2 тис. грн.

Screenshot_55

Взяв участь  в аукціоні побачень й начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міськради Олексій Савицький. Він став віп-лотом.

Screenshot_53

– В якості лота я вперше брав участь в такому заході. Раніше я організовував  їх проведення. Але, коли мені запропонували стати учасником і повідомили, що всі кошти з аукціону підуть на допомогу дітям з інтернатів, я не зміг відмовитися, – розповів Олексій.

Побачення з Олексієм пішло з молотку за 420 грн.

IMG_0129

Найдорожчий лот на аукціоні коштував 5 тис. грн. Це була дівчина Марина, продаж якої став найромантичнішою подією вечора. За Марину довго торгувався її хлопець, який в решті решт прямо на сцені запропонував дівчині одружитися. Тож у жодного іншого “покупця” просто не було шансів.

Нагадаємо, запоріжці одружилися в День всіх закоханих.