Голова міжфракційного об’єднання Володимира Буряка “Єднання” Геннадій Наумов ініціював збір благодійної допомоги для жителів гуртожитку, в якому виявили спалах коронавірусу

Про це депутат міської ради повідомив на своїй сторінці у “Фейсбуці”. Геннадій Наумов зазначив, що більш ніж для 200 людей карантин став несподіванкою, а тому виникла ідея допомогти мешканцям – передати необхідні продукти та засоби гігієни. Також для дітей привезли книжки та настільні ігри.

–  Мені дуже приємно, що мешканці дуже організовані, зберігають спокій. Ми з ними спілкуємося через групу у вайбері, та будемо намагатися надавати необхідну допомогу.
Зараз ми для діточок привезли настільні ігри та книжки. Можливо хтось захоче передати книжки для дітей і дорослих, настільні ігри , тощо.
На жаль, в такій ситуації сьогодні може опинитися кожен, – підкреслив Геннадій Наумов.

До ініціативи голови міжфракційного об’єднання Володимира Буряка “Єднання” долучилися також небайдужі містяни. Так, спілка вірмен Запорізької області передала для мешканців гуртожитку воду, хліб, маски та рукавички.

Геннадій Наумов зауважив, що з боку міської влади ситуація знаходиться під контролем – біля гуртожитку чергують правоохоронці,  які нікого не випускають і не впускають всередину. Крім того, вже вирішене питання з доставкою продуктів жителям, які залишаються на обсервації в гуртожитку.

Нагадаємо, кількість хворих на коронавірусну інфекцію в запорізькому гуртожитку зросла – зараз їх 16.

Читайте також: Як проходить карантин в запорізькому гуртожитку