На базі міського геріатричного стаціонару надають послугу підтриманого проживання

Відтепер самотні літні люди та запоріжці з інвалідністю можуть отримати супровід у вирішенні особистих питань. У міському геріатричному стаціонарі облаштовано простір, де запоріжці похилого віку або такі, що мають інвалідність проживатимуть в комфортних умовах та отримуватимуть побутову допомогу від асистентів.

Зокрема, такою послугою скористалась 77-річна Олександра Янбахтін. Житло жінки згоріло, крім того, вона сама перехворіла на коронавірус, тож потребувала соціальної підтримки та допомоги. Наразі Олександра Янбахтін проживає в комфортній кімнаті в міському геріатричному стаціонарі та отримує кваліфіковану допомогу фахівців. o_1f1i1fvtekb1dqa9hfseq1orv2f

Як розповів заступник міського голови Анатолій Пустоваров, раніше геріатричний стаціонар переважно надавав реабілітаційні послуги. Цього року можливості закладу розширили, додавши ще й послугу підтриманого проживання.

– Сьогодні надходить багато звернень саме від літніх людей, які опинилися у складних життєвих обставинах – мають проблеми з несправною побутовою технікою, опаленням і т. ін. Звісно, така людина, опинившись сам на сам з проблемою, не в змозі самотужки її вирішити. Тож доручення міського голови ми вже виконали і дана послуга працює. Її необхідність жодних сумнівів не викликає, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

У стаціонарі підопічні отримують весь спектр необхідних послуг, щоб коли людина за стінами закладу змогла жити самостійно. Перебувати в стаціонарі можна строком від місяця до року. Умови – як вдома. Кожна кімната має необхідний набір меблів, постільну білизну. Окрім цього користувачі послуги харчуються 4 рази на день та цілодобово перебувають під наглядом медиків. Впродовж дня є можливість зайнятися ЛФК, відвідати масаж або різноманітні заняття для дозвілля. o_1f1i1ilr916auaqe10tpo04sv6e5

o_1f1i1fvte1ei1140kcbi8fhq7n2g o_1f1i1fvte1h3pkot14ua151014lp2m o_1f1i1fvte1jpc1ng91tk61nh91e3q2q o_1f1i1fvte1rf21j8nplv1leu11k52r o_1f1i1fvte1rj6156a8b31csk1q5p2oДля того, щоб скористатися послугою, необхідно звернутись до районного управління соціального захисту. Такм необхідно написати заяву та необхідний пакет документів, повідомляється на сайті запорізької міськради.

Читайте також: Вже рік як на війні: історія лікарки із Запоріжжя, яка лікує хворих на коронавірус