Ураган, який вчора вирував у Запоріжжі, додав комунальникам роботи

Вчора вночі по Запоріжжю пронісся ураган “Юлія”. Сильній вітер ламав дерева, обривав лінії електропередач та контактну мережу електротранспорту. За дорученням міського голови комунальні служби міста були переведені на посилений режим та активно виїжджали на подолання наслідків стихії і ввечері, і протягом ночі.

Так, зокрема на чергуванні були 6 бригад підприємств “Запоріжремсервіс” та “Зеленбуд”. Вони оперативно прибирали та розпилювали повалені дерева – спочатку на головних дорогах районів, потім на другорядних. Протягом дня фахівці також прибиратимуть повалені дерева на внутрішньобудинкових територіях.

Сильній вітер суттєво пошкодив мережу електропостачання в місті. Вночі без світла залишились більше 6 тисяч запоріжців. Наразі над відновленням електропостачання працюють 15 бригад. Також, через аварії на підстанціях тимчасово були відключені котельні в Олександрівському та Заводському районах. Однак, електропостачання швидко відновили, тож котельні працюють у звичайному режимі.

Від негоди постраждала й контактна мережа громадського електротранспорту. Пориви трапились на 5 ділянках. Фахівці КП “Запоріжелектротранс” оперативно ліквідували пориви, тож зранку запоріжці не відчули перебоїв з електротранспортом.

Наразі комунальні служби міста прибирають території – дороги та тротуари, зелені зони.Прибудинковими територіями опікуються керуючі компанії. Вони також перевірять дахи будинків, які могли постраждати від негоди.

Мер Володимир Буряк доручив до вечора навести лад в місті.

– Всі служби активно попрацювали ввечері та вночі. Однак нам потрібно ще відпрацювати й сьогодні вдень, щоб ліквідувати наслідки негоди. Даю завдання завершити роботи до 18:00, незалежно від того, кому підпорядковується та чи інша територія, – зазначив Володимир Буряк.

Читайте також: Куди в Запоріжжі будуть дівати підкинутих дітей