В Олександрівському районі знищують бур’яни

Вчора роботи виконувалися в сквері Залізничному, площа якого складає 1,5 га. Після чого комунальники розпочнуть косити траву в зелених зонах внутрішньоквартальних територій по вулиці Арочній, Залізничній та Шкільній.

Цього року в Олександрівському районі траву косять вже вчетверте. Особлива увага приділяється знищенню амброзії. Для цього також використовують хімічний метод. Бур’яни обробляють спеціальною сумішшю, яка не шкідлива для навколишнього середовища, а амброзію знищую швидко та з корінням.

У серпні планують також застосувати фітоценотичний метод – засіяти ділянки багаторічними травами, які не дадуть рости карантинним рослинам.

Не оминають комунальники і безгоспні території. Там також знищують бур’яни та прибирають сміття.

В Олександрівському районі цього року було виділено близько 486 тис. грн. на боротьбу з карантинними рослинами, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, з 2016 року в місті реалізується Програма боротьби з карантинними рослинами. В Запоріжжі їх видаляють трьома способи: механічним покосом, хімічною обробкою та фітоценотичним методом. Роботи ведуться в усіх районах міста, парках скверах. Велика увага приділяється територіям навчальних закладів та лікарень.

До речі, за останні роки кількість алергіків через цвітіння амброзії в Запоріжжя зменшилася.

Читайте також: Запоріжців заохотили за сплату боргів за комуналку.