Інспектори служби з паркування матимуть чотири комплекти форми на кожен сезон та фірмові шеврони

На сьогоднішньому засіданні міськвиконкому затвердили перелік форменого одягу та знаки розрізнення для інспекторів з паркування.

– Вже на початку березня розпочне свою роботу служба інспекторів з паркування. Ще раз нагадую, вони не збиратимуть гроші за парковку. Це буде служба інспекторів, які будуть штрафувати за паркування в неналежних місцях, на зелених зонах. Суми штрафів складатимуть від 250 до 510 гривень, і кошти надходитимуть до міського бюджету, – зазначив Володимир Буряк.

Інспектори матимуть 4 комплекти форми – літній, зимовий, демісезонний та захисний. Сезонні комплекти матимуть спеціальне взуття, штани, кофти, футболки, куртки. Захисний комплект складатиметься з тонкого дощовика, бафу та рукавиць. Також в інспекторів будуть ремінь, сумка та світловідбивні стрічки.

На шевронах на чорному кольорі будуть розміщуватись написи “Запоріжжя”- зверху та “Служба інспекторів ” – знизу, двома мовами – українською та англійською. Посередині між написами – герб Запоріжжя. Україномовний шеврон кріпитиметься на праву руку, англомовний – на ліву. IMG_20200218_112919

– Після того, як інспектори пропрацюють певний час, за їхнім звітом будемо розглядати можливість облаштувати додаткові паркувальні кишені, наприклад, біля шкіл. Або ж перетворити певні території, зокрема пустирі, на парковки, – розповів Володимир Буряк.

Читайте також:  Запорізький аеропорт продовжує нарощувати пасажиропотік