Комунальні автобуси, тролейбуси та трамваї обробляють спеціальними дезінфікуючими засобами

Першу санітарну обробку проводять вранці, коли машини готуються вийти на маршрути. Також дезінфекцію проводять в обідні час на кінцевих зупинках та ввечері після завершення робочої зміни. В парках транспорт обробляють працівники КП “Запоріжелектротранс”. Окрім дезінфекції, машини також миють апаратурою під високим тиском, та виконують вологе прибирання салону. На кінцевих зупинках в обід дезінфекцію проводять підрядники.

– На підприємстві «Запоріжелектротранс» посилили заходи щодо попередження поширення коронавирусу. Обробка рухомого складу проводиться тричі на день. Перша – з 5 ранку перед виходом на маршрути. Вдень, коли транспорт вивіз містян на роботу, дезінфекція проводиться на кінцевих зупинках. Виконується вологе прибирання салону, санобробка перил, панелей, кабіни водія. Підрядники використовують безпечні для здоров’я людини дезрозчини, – зазначив заступник начальника тролейбусного парку №1 КП «Запоріжелектротранс» Олександр Проценко.

Окрім цього, також посилену увагу приділяють захисту здоров’я працівників підприємства. Вони щодня проходять медичний огляд з вимірюванням температури, тиску та оглядом дихальних шляхів. Також фахівців підприємства забезпечують засобами індивідуального захисту, повідомляє пресслужба міськради.

Читайте також: Запорізькі лікарні отримали додаткове обладнання для лікування хворих на коронавірус