Вандали пошкодили фонтан на Парковому бульварі

Невідомі злили воду з фонтана, а потім зняли з нього 5 металевих форсунок, які розпорошують воду, та 3 насоси. Збитки, яких завдали злодії, оцінюють в 150 тисяч гривень. Цікаво, що фонтан на Парковому бульварі сусідить з Дніпровським відділом поліції. Проте, навіть така близькість правоохоронних органів не зупинила зловмисників.

На КП “Титан”, яке опікується у тому числі й міськими фонтанами, наголошують, що відновити його роботу поки не можливо.

– Після пограбування ми звернулися до підприємства, яке встановлювало на цьому фонтані сучасне насосне обладнання. Швидко відновити його не вдасться. Ми зробили замовлення і мусимо чекати, бо потрібні саме такі насоси, – розповіла головна інженер КП “Титан” Інна Харитоненко.

Це вже не перший випадок вандалізму стосовно фонтанів. Нещодавно шукачі легкої наживи зіпсували один з фонтанів на площі Поляка. Тоді комунальникам довелось за рахунок підприємства замінити на обох фонтанах 110 латунних форсунок на пластикові, аби вони не спокушали мисливців за металом. Постійно страждають фонтани на бульварі Шевченка – туди викидають сміття, розбивають підсвітлення, повідомляє пресслужба міськради.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, дісталося й оновленому пляжу на правому березі. Там потрощили дерев’яні двері рятувальної вишки, зламали ручки та двері в роздягальні для людей з інвалідністю та проломили дошки на лавках.

Комунальники вкотре закликають запоріжців берегти міське майно та не псувати його. А про випадки вандалізму повідомляти в правоохоронні органи.

Читайте також: В Запоріжжі знищують рослини-алергени