В ході засідання виконкому міської ради було прийнято рішення про підготовку кладовищ до проведення Дня пам’яті в Запоріжжі.

Згідно з документом, території міських кладовищ повинні бути вчасно приведені в порядок відповідно з санітарними нормами і правилами.

Передбачено виконання цілого комплексу робіт з благоустрою.

СКП «Запорізька ритуальна служба» займеться приведенням в належний санітарний стан територій 20 кладовищ загальною площею 298,98 га, закріплених за підприємством на праві господарського відання. Серед них Капустяне, Леваневске, Матвіївське, Павло-Кичкаскьке, Південне, Правобережне, Східне, Хортицке, Кушугумске, Північне, Скворцово-1, Скворцово-2, «Адмірала Макарова» та інші.

Роботи з благоустрою на територіях міських кладовищ включають також ремонти та фарбування водопроводів, малих архітектурних форм, контейнерів, місць ритуальних обрядів. Приведуть в порядок меморіали воїнско-братських поховань, могили Героїв Радянського Союзу.

Директор департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради Марина Байло зазначила, що в період з 1 квітня по 31 травня комунальне підприємство забезпечить вивезення сміття з територій міських кладовищ. Спільно з «Зеленбуд» буде організовано завезення води на території міських кладовищ. КП «ЕЛУАД» виконає ремонт під’їзних шляхів строком до 16 квітня.

Департамент охорони здоров’я міської ради 23 і 24 квітня, у поминальні дні, з 8:00 до 20:00 організовує чергування машин швидкої допомоги на міських кладовищах