Минулого тижня в будинку по вул. Професора Толока, 34а проводилися роботи по заміні зливової каналізації. Тоді ж мешканці будинку звернулися до керівника КП «Наше місто» зі скаргою на погано працюючий ліфт.

Під час інспекційної поїздки в Дніпровський район Олександр Ніколаєнко перевірив якість ремонту ліфтового обладнання та заміни труб зливової каналізації. Під час зустрічі з активними мешканцями будинку, які повідомили ще про ряд проблемних питань, генеральний директор КП «Наше місто» запевнив, що з часом цей будинок, як і весь житловий фонд Запоріжжя, буде повністю приведений в порядок.

У сусідньому будинку по вул. Професора Толока, 26 було проведено ремонт системи каналізації – проведена заміна 60 метрів каналізаційного випуску, замість старої чавунної труби встановлена нова пластикова. Крім того, в рамках антивандальних заходів, в елеваторному вузлі була встановлена нова залізна двері на гвинтовому замку.

– Незважаючи на те, що Бородінський мікрорайон порівняно молодий, проблем в житлових багатоквартирних будинках вистачає. Зокрема, внутрішньобудинкові інженерні мережі в цих будинках відслужили свій термін і потребують заміни. Одночасно здійснити у всьому місті повну заміну усіх труб ми не можемо в зв’язку з відсутністю необхідних фінансових ресурсів. Однак ми можемо виробляти заміну поступово за рахунок поточних ремонтів. Крім того, не варто забувати, що існує комплексна міська програма проведення капітальних ремонтів, яку ми плануємо завершити до 2025 року. Таким чином, протягом восьми років весь житловий фонд Запоріжжя ми наведемо повний порядок, – зазначив Олександр Ніколаєнко, відповідаючи на запитання мешканців.