Житель Запоріжжя під впливом алкоголю знущався над власною сестрою

У Запоріжжі стався черговий випадок домашнього насильства. У поліцію зателефонувала 47 -річна жінка. З’ясувалось, що п’яний брат накинувся на неї та погрожував ножем. Все це відбувалось на очах у трьох дітей, які були вдома під час сварки.

Жінка звернулась по допомогу до поліцейських. Щоб вгамувати домашнього тирана, правоохоронцям довелося застосовувати фізичний вплив. На домашнього тирана склали адмінпротокол. Також йому на 10 діб заборонили наближатись до сестри.

Ще один випадок стався в Олександрівському районі. Там 44-річний п’яний син бив та ображав свого батька. Домашній тиран отримав протокол про адміністративне порушення. Окрім цього, його можуть покарати адмінарештом на 15 діб.

В Комунарському районі чоловік систематично знущався над своєю літньою матір’ю. Тирана вже притягали до адміністративної відповідальності, однак він продовжував вчиняти домашнє насильство. За такі дії чоловікові загрожує покарання у вигляді громадських робіт (від 150 до 240 годин), або ж і взагалі позбавлення волі строком до п’яти років.

Загалом, з початку березня, 70 домашніх тиранів у Запоріжжі отримали адмінпротоколи за насильство. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції в Запорізькій області.

Читайте також: Житель Запоріжжя продавав зброю всім охочим