В запорізьких будинках тривають поточні ремонти

В будинку № 6 по вулиці Кияшка працівники керуючої компанії “Місто для людей” виконують ремонт покрівлі. Будинок потрапив у обслуговування підприємства у 2017 році за результатами конкурсу. Вже через рік мешканці заключили з управителем індивідуальний договір, щоб мати змогу самим обирати вид та пріоритетність робіт. В будинку відмовились від проведення більшості пропонованих послуг, тож люди сплачують всього 2,03 грн за квадратний метр.

За словами прессекретарки “Міста для людей” Валерії Ситник, ремонт покрівлі виконують за рахунок коштів компанії, оскільки необхідна сума ще не встигла накопичитись на рахунку будинку, а заміна потребувалась вже зараз. Підприємство пішло на зустріч людям та в будинку розпочалися ремонтні роботи.

–  Такими невеликими темпами дуже важко було накопичити кошти для ремонту покрівлі. Мешканці будинку самотужки відремонтували частину покрівлі. Але інша ділянка також потребувала ремонту – там був дуже зношений шифер, від мешканців надходили звернення. Компанія вимушена була інвестувати кошти в цей ремонт, накопичувального фонду було недостатньо, але ми пішли назустріч мешканцям, – зазначила Валерія Ситник.

Тут замінять більше 250 кв м покриття. Роботи мають завершити вже незабаром, повідомляється на сайті міськради.

Читайте також: В будинках запоріжців потеплішали батареї