Економічно обґрунтований нормативний тариф з урахуванням усіх витрат на 2021 рік становить 19 грн за одну поїздку у трамваї чи тролейбусі 

У Запоріжжі не вщухає буря щодо анонсованого підвищення варості проїзду у громадському транспорті. Тимчасово виконуючий обов’язки міського голови Анатолій Куртєв писав, що 10-14 гривень це економічно-обгрунтований тариф.

Хоча у проєкті регуляторного акту відносно підвищення вартості проїзду зазначено, що “економічно обґрунтований нормативний тариф (з урахуванням усіх нормативних та планових витрат на утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, які передбачені нормативними актами) на 2021 рік становлять – 19 грн за одну поїздку”. А у маршрутках, що їздять у Хортицький район – 16,6 грн!

Як вам такі тарифи? Свою думку щодо цього можна висловити на цю адресу: вул. Шкільна 2, м. Запоріжжя, 69095 або в електронному вигляді на reception.transport@zp.gov.ua (з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта»). Адже саме зараз у місті триває обговорення майбутніх тарифів.

Нагадаємо,  містяни створили та підписали петіцію до міської влади, аби тарифи не збільшували. Це звернення тепер повинні розглянути депутати міськради.