Підкомітет авіаційного транспорту Верховної Ради України підтримав рішення про недоцільність передачі аеропорту «Запоріжжя» приватному власнику

Як зазначили учасники засідання, для цього відсутні юридичні механізми та підстави. Про це розповів сьогодні в.о. директора КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» Олексій Дубревський.

Як писав сайт “Запорозька Січ” 13 лютого в Києві відбулося засідання підкомітету Верховної Ради з питань авіатранспорту. Туди запросили представників міністерства інфраструктури та запорізького, львівського, хмельницького аеропортів, щоб обговорити доцільність передачі підприємств у концесію. Як розповів Олексій Дубревський, нашому місту вдалося відстояти позицію, що аеропорт належить громаді і саме вона має вирішувати його долю.

– Учасники засідання одностайно підтримали наші доводи щодо недоцільності передачі в концесію аеропорту «Запоріжжя». Більше того, представників Мінінфраструктури змусили не наполягати на передачі підприємств, а повернути процес для більш ґрунтовного дослідження, проведення всіх необхідних слухань. І лише після цього обговорювати питання концесії, виносити його на дискусію – зазначив Олексій Дубревський.

Це стало ще однією перемогою Запоріжжя, якої вдалося досягти завдяки консолідації зусиль мера Володимира Буряка, депутатського корпусу, громади.

– Без згоди комітету з питань транспорту та інфраструктури, авіаційного підкомітету процеси передачі аеропорту в концесію фактично неможливі, – підкреслив Олексій Дубревський.

Нагадаємо, суд постановив повернути все майно аеропорту “Запоріжжя”, яке СБУ вилучило під час обшуків. Пусконалагоджувальні роботи на новому терміналі ведуться цілодобово. За дорученням Володимира Буряка їх мають завершити до кінця березня.

Читайте також: Тиск на Запоріжжя продовжується: після аеропорту правоохоронці взялися за міський департамент