Гороскоп на 17-23 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Деякий ореол таємничості та загадковості вам не зашкодить, а тільки буде сприяти зацікавленості навколишніх у спілкуванні з вами. Використання нових ідей і технологій у роботі дозволять вам добитися важливих результатів. У професійній сфері будьте уважні у виборі джерел інформації, імовірні неточності й викривлення. Конфліктну ситуацію в родині бажано вчасно помітити та обійти. У вихідні згадаєте про нагромадження домашніх справ і проблем.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Проявіть  мудрість і стриманість, а не поспішність і дратівливість. Намагайтеся уникати глобальних справ, менш великі, але більш реальні питання будуть вдало вирішені. Не піддавайтеся емоціям, почуття можуть змусити вас піти на невиправданий ризик. Бажано не обговорювати серйозних справ з керівництвом. Можливе підписання договорів, чекайте важливі ділові пропозиції. Вихідні – чудовий час для прогулянок на природі.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вам необхідно сконцентрувати свої зусилля на досягненні поставлених цілей. Не бійтеся труднощів і перешкод, вони лише видадуться глобальними. У вас вийде їх легко подолати й одержати бажане. В особистому житті на вас чекає багато приємних і ніжних моментів і дорогих подарунків. Будьте терплячими, стримуйте свої бурхливі емоції. У вихідні постарайтеся відпочити та відновити сили.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся бути уважнішими, не припускатися помилок у роботі. Ви будете мислити надзвичайно чітко і ясно, що буде сприяти зародженню безлічі ідей. Вам необхідні надійність і ділова хватка, що дозволять успішно протистояти опонентам у будь-якій ситуації. Вихідні можуть потішити приємними подіями.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам доведеться ретельно готуватися до важливої наради або іспиту. Варто виявити трохи терпіння, щоб здійснити ваш задум. Правда, для того, щоб усе дійсно вийшло так, як ви бажаєте, знадобиться ще трохи удачі. Можливий несподіваний поворот до кращого у відносинах з навколишніми. Ваша звичайна комунікабільність зросте до небачених висот.

ДІВА (24.08-23.09). Сприятливий період для того, щоб щось змінити й навчитися нового. На вас очікує удача в справах і нові партнери в бізнесі. Добре би стриматися, коли з’явиться пекуче бажання оцінити вчинки інших людей і гучно їх прокоментувати. Чудовий час для кар’єрного росту та професійних досягнень. Терпіння та праця неодмінно дадуть результат, хоча й віднімуть масу сил.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Наступає час для плідної, але монотонної роботи, а саме у ній ви можете проявити себе як сильна особистість. Чого не варто робити, так це міняти місце роботи. Мирно займайтеся своєю справою, але лише доти, доки не відчуєте втоми. У цьому випадку варто якомога швидше припинити роботу, через силу нічого путнього не вийде, тільки помилок наробите. На вихідні не варто планувати романтичних зустрічей.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Можуть загостритися питання кар’єри й влади, але в результаті ви дістанете прибуток і підвищення. Обстановка на роботі явно покращиться. Не бійтеся ухвалювати важливі рішення не тільки за себе, але й за інших. Ви відчуєте, що необхідні керівництву та колегам. Тільки не будьте ласі на лестощі, не присипляйте себе дифірамбами навколишніх. Ваші досягнення вимагають підтвердження практикою, і ця можливість довести й відстояти свої позиції у вас з’явитися.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Бажано присвятити достатньо часу спілкуванню та новим знайомствам. Постарайтеся переглянути свою систему цінностей. Ви будете об’єктом підвищеної уваги, не дозволяйте боязкості та зайвій скромності перешкодити вам витягти з цього максимальну вигоду. Варто сконцентруватися на головному, відкинувши все другорядне. У вихідні рідним може знадобитися ваша допомога, запропонуйте її самі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви поринете в роботу з головою. Відкласти не вийде. Не провокуйте своїми діями та висловленнями невдоволення навколишніх. Вам доведеться відповідати за свої колишні вчинки. Робіть для інших тільки те, що зробили б для себе, прикрашати дійсність нині не варто. Можливі складні поїздки та напружені переговори, але вони відкриють нові перспективи.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Більша частина колишніх проблем буде переборена. Краще почекати з початком нових справ і проаналізувати ситуацію в особистому житті. Можуть виявитися ваші приховані здатності. Налаштовуйте себе на прийняття кардинальних рішень. У вихідні цікаві ідеї можуть виникнути раптово, постарайтеся не відкидати їх одразу, серед них будуть корисні.

РИБИ (20.02-20.03). Ви відчуєте, що затребувані й потрібні як на роботі, так і вдома. Використовуючи почуття такту й здоровий глузд, ви зможете досягти насправді блискучих результатів. Але постарайтеся реально оцінювати свої сили та можливості і брати на себе тільки той обсяг роботи, з яким ви впораєтеся без шкоди для здоров’я. Сприятливий час для пошуку додаткового джерела доходів. У вихідні будьте помірніше в побутових турботах