З площі Маяковського викрали казкову фігурку новорічного оленя

Як писав сайт “Запорозька Січ”, на площі Маяковського встановили головну міську новорічну ялинку. Довкола неї розмістили фігурки казкових персонажів – оленів, ведмедя, надувні фігури Діда Мороза та сніговика.

Як стало відомо нашому сайту з власних джерел, цими вихідними вночі поцупили одну з фігур – “Оленя новорічного”. Збитки, яких завдали злодії, оцінюють в 6,1 тис. грн. Працівники комунального підприємства “Титан”, які опікуються новорічною ялинкою та фігурками, подали заяву до поліції. На щастя, злочинців розшукали. Наразі їх затримали правоохоронці.

Нагадаємо, це вже не перший випадок вандалізму в нашому місті. Від дій невідомих злочинців постійно потерпають міські фонтани, парки. Сильно дісталось й новозбудованим об’єктам – Правобережному пляжу та навіть міжнародному аеропорту Запоріжжя.

Містян закликають дбайливо ставитись до міського майна та не псувати його, адже влада Запоріжжя докладає багато зусиль для того, аби зробити наше місто комфортним,  зручним та сучасним. А про випадки вандалізму комунальники просять одразу повідомляти в правоохоронні органи.

Читайте також: Де у Запоріжжі Святий Миколай прийматиме листи від малечі та дорослих