Щоб пом’якшити спеку і позбутися пилу, з міського бюджету виділено кошти на полив вулиць міста. На кожен район виділили також по одному автомобілю, який обслуговує вулиці Запоріжжя.

«Згідно з нормативними вимогами рекомендовано в період підвищення температурного режиму більш, ніж + 30 °С, здійснювати полив дорожнього покриття. Це робиться, перш за все, для дотримання санітарно-гігієнічних норм. Міський голова Володимир Буряк рекомендував розглянути можливість виконання цих норм. Ми знайшли для цього кошти в міському бюджеті з пункту «Утримання доріг» і займаємося поллливом», – розповів заступник міського голови Володимир Волобуєв.

Роботи проводить КП «ЕЛУАШ». З 9:00 до 11:00 проводиться полив вулиць, які не завантажені транспортним потоком. З 11:00 до 16:00 проводиться вибірковий полив вулиць з пожвавленим рухом.

«Періодичність поливів залежить від температурних режимів і автомобільного потоку – ми не можемо допускати пробок на дорогах», – зазначив заступник міського голови.

Також Володимир Волобуєв підкреслив, що не слід плутати полив та миття вулиць.

«Миття вулиць проводиться вночі, щоб не створювати пробки. Тоді бруд змивається в праву сторону бордюрного каменю та збирається пилососом. В інший час це робити технічно неможливо. Тому миття робимо вночі, а поливи в денний час», – пояснив він.