Сквер Театральний, що напроти театру ім. Магара, перетворюється з кожним днем. Роботи вже виконано на 70%. Зараз підрядники укладають тротуарну плитку та проводять озеленення території.
Хід робіт перевірив 4 травня голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий.
– Відкриття скверу заплановано у жовтні, але підрядник взяв на себе зобов’язання відкрити сквер до дня Незалежності, – зазначив Валерій Мостовий. – Роботи ідуть за планом, частково з випередженням. Зараз підрядники приступили до озеленення скверу. Третина рослин уже висаджена – це в основному дерева й кущі. Ближче до відкриття скверу висадять квіти та покладуть рулонний газон. 1 IMG_9795
Як зазначив головний інженер фірми підрядника Віктор Ніколаєвський, згідно проекту буде висаджено 33 дерева: горобина, клен, верба, платан і близька 250 кущів.
– Для зручності поливу всіх рослин проект зараз знаходиться на корегуванні. Планується встановити стаціонарний полив. Крім того, у клумбах встановлені труби, через які витікатиме зайва вода – таким чином буде зроблено дренаж, – зазначив він.4 IMG_9794
Також зараз тривають оздоблювальні роботи, робочі укладають тротуарну плитку, облицьовують підпірні й основну стіни. Бруківка, яку викладають у сквері, зроблена з пресованого цементу. Цей матеріал один з кращих, тому що має товщину 80 міліметрів, вона ребриста і не ковзає.
Незабаром у сквері буде встановлено 23 опори під нове освітлення.