У Запоріжжі продовжує зростати рівень захворюваності на covid-19. Запорізька область вже опинилась у «помаранчевій» зоні карантину. За даними 31 січня, у ковідних лікарнях міста зайнято 240 ліжок. З них 192 пацієнти з підтвердженим коронавірусом, 48 – з підозрою на захворювання. У реанімаціях зайнято 36 місць зі 101.

Хворіють 26 вихованців та 44 працівника дитячих садочків. 53 дошкільні групи відправлені на самоізоляцію. У школах хворіє 436 дітей та 149 працівників. За тиждень кількість хворих школярів збільшилась на 198. Через коронавірус та ГРВІ на дистанційне навчання переведені 102 класи з 36 шкіл, – повідомляє офіційний сайт Запорізької міської ради.

Якщо рівень захворюваності продовжить зростати, на розгляд міської комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій буде винесене питання про переведення шкіл на дистанційне навчання.

Навіть в умовах зростання захворюваності важливо продовжувати вакцинацію. У Запоріжжі для цього є всі можливості. Однак темпи вакцинації знизилися. У середньому протягом робочого дня у місті роблять близько тисячі щеплень, у вихідний – 500. 4383 запоріжці вже зробили бустерну вакцинацію.