21 листопада, у середу, відбулося засідання депутатської комісії з гуманітарних питань Запорізької міської ради. У засіданні взяли участь депутати Михайло Левченко (заступник голови комісії), Микола Гамов, Ірина Костенко, Людмила Кругла, Елліна Позднякова-Кирбят’єва, В’ячеслав Редя.
Депутати проаналізували, які питання найближчої сесії вже розглянуто, а які ще треба обговорити. У цей день доповідачів практично не було, тому депутати обговорили низку питань, які стосуються, зокрема, освіти. Вони ще раз розглянули ситуацію в школі № 65, де проводилося розслідування бійки серед школярів. Нагадаємо, факт так званого “тоталізатора” не підтвердився, однак про те, що трапилося, довідалася вся країна. Людмила Кругла відзначила, що зараз у школах проходить активна робота зі школярами – проводяться опитування, заняття, на яких старшокласників закликають піклуватися про малюків. “Необхідно в класах підсилити самоврядування, ретельніше проводити роботу саме з дітьми, а не з їхніми батьками – це набагато ефективніше. Зараз із дітьми працюють психологи, проводяться соціологічні дослідження”, – відзначила Людмила Кругла.
Також депутати відзначили, що “мода на тоталізатори” не повинна поширитися в навчальних закладах, необхідно вчасно припиняти подібні явища, як і ті, котрі до недавніх пір були пов’язані з фальшивим “замінуванням” навчальних закладів. “З дітьми треба проводити постійну профілактичну роботу”, – зауважила Людмила Кругла.
Микола Гамов також відзначив важливість роботи зі студентами, поставив деякі питання про студентське самоврядування.