У середу, 21 листопада, в засіданні депутатської комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності й правопорядку Запорізької міської ради взяли участь депутати Анатолій Шульга, Костянтин Вайтаник, Іван Костенко, Валерій Іванов та Едуард Шершньов.
Швидко, але насичено працювали члени правничої комісії. Серед майбутніх рішень депутати розглянули проекти про затвердження місцевих бюджетних програм зі змінами й доповненнями, коригування бюджету поточного року.
Депутати також заслухали інформацію щодо надходження до міського “гаманця” грошей від приватизаційних операцій. Так, у 2012 році до бюджету міста перераховано майже шість з половиною мільйонів гривень.
Перед членами комісії з повідомленнями стосовно проектів рішень, що пропонуються для внесення до порядку денного найближчої сесії міської ради, виступили представники департаментів економічного розвитку, освіти і науки, молоді та спорту, управлінь з питань земельних відносин, охорони здоров’я тощо.
Жвава дискусія розгорілася щодо проекту перейменування нижньої частини проспекту Маяковського (від вулиці Перемоги до Прибережної автомагістралі) на вулицю Вознесенівську. Тим самим у Запоріжжі закарбується на згадку прийдешнім поколінням, що колись на цьому місці існувало село Вознесенка. На думку більшості депутатів, це перейменування не на часі. Після обговорення депутати вирішили утриматися від прийняття цього проекту.