У Заводському районі облаштують європейський сквер та пляж

Запоріжці повинні відпочивати в комфорті. Для цього в кожному районі міста облаштовують зони відпочинку – парки, сквери, пляжі. Зокрема, продовжується реконструкція скверу 30-річчя Перемоги, улюбленої та центральної зони відпочинку мешканців Заводського району. Про це розповів голова Заводської райадміністрації Андрій Баєв під час сьогоднішньої пресконференції у міській раді.

Сквер біля райадміністрації з’явився в Заводському районі близько 30 років тому, з того часу жодних реконструкцій в ньому не проводилось. Цього року вирішили провести капітальний ремонт парку та перетворити його на сучасну зону відпочинку. У сквері вже вимостили пішохідні доріжки, замінили освітлення та облаштували лавки.

– Плануємо також відремонтувати санвузол, два великих дитячих майданчики та один спортивний. До червня 2020 року перше черга реконструкції буде завершена. Також працюємо з нашими підприємствами, щоб встановити в парку цікаві арт-об’єкти, – розповів Андрій Баєв.

Крім того, в районі триває реконструкція пляжної зони по вулиці Шмідта. На пляжі навели лад та підготували фундамент для навісів, які встановлять наступного року. Зараз підрядна організація займається освітленням території.  Крім того, там облаштують сучасний майданчик для занять різними видами спорту.

Читайте також: Як виглядатиме Запоріжжя в майбутньому