У серпні поточного року до управління внутрішньої безпеки в Запорізькій області МВС України звернувся за допомогою мешканець обласного центру. Чоловік повідомив, що у нього вимагає грошові кошти у сумі 500 гривень працівник підрозділу з боротьби із незаконним обігом наркотиків Хортицького РВ на ім’я Роман. Гроші останній вимагав для передачі третій особі, виступаючи таким собі “приватним колектором”. При цьому у випадку відмови погрожував заявникові арештом та іншими неприємностями.
Того ж дня працівниками УВБ було проведено низку оперативних заходів зі встановлення особи вимагача та його затримання. Після того як зловмисник отримав від потерпілого завчасно помічені купюри, на його “загребущих рученятах” миттєво зімкнулися наручники.
У ході подальшої перевірки було встановлено, що затриманий до правоохоронних органів не має абсолютно ніякого відношення. 27-річний молодик працює охоронцем у приватній фірмі. А про діяльність працівників БНОН дійсно має деяку уяву, оскільки сам вживає наркотики.
Наразі зібрані працівниками внутрішньої безпеки матеріали передано саме у той райвідділ, за співробітника якого намагався себе видати злочинець. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 Кримінального Кодексу України (шахрайство).
ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області