У вівторок відбулася 18 сесія Запорізької молодіжної міської ради. Депутати підбили підсумки своєї діяльності за жовтень-листопад та обговорили плани на майбутнє.
На початку засідання почесними грамотами та подяками нагородили лідерів студентського самоврядування та представників молоді, які ведуть волонтерську діяльність. Привітали молодь з майбутніми святами – Днем студента та волонтера.
Далі депутати приступили до порядку денного. Як зазначив голова Запорізької молодіжної ради Сергій Ільченко, останні два місяці були насичені заходами, в яких була активно задіяна молодь. У цей період засідання сесії не проводилися.
– Одна зі знакових подій жовтня – проведення першого молодіжного форуму «Молодіжний погляд». Були озвучені більше 100 пропозицій від молоді Запоріжжя. Взяли участь понад 500 осіб. Результат проведеної роботи – 15 ключових напрямків-проектів, які були озвучені депутатам молодіжної ради і запропоновані далі на затвердження. Проекти цікаві, і необхідні – впевнений, що будуть вони будуть підтримані для реалізації в 2018 році, – зазначив Сергій Ільченко. – Також сьогодні прийняли нових активних членів Молодіжної ради.
За останні два місяці було проведено багато заходів: День міста, Молодіжний форум, ІТ-форум. Відбулося відкрите засідання громадської ради в ОЦМ. На ньому обговорювали кредитування для молоді. У цьому році 14 молодих сімей отримали житло. За словами Сергія Ільченко на наступний рік закладено більше коштів. Також за цей час відбулися візити Міської молодіжної ради до суб’єктів подання Міської молодіжної ради та багато іншого.
Крім осінніх заходів, депутати обговорили зимові свята. З цього приводу створили проектну комісію з підготовки до проведення новорічних свят для молоді міста. Кожен може подати свою ідею. Показати, що цікаво сучасній молоді і те, у чому цікаво було б взяти участь. Потім ці пропозиції будуть роздивлятися на комісії і деякі проекти будуть реалізовані.  DSCN1013– У нас проводитимуться заходи присвячені Дню студента. 16 листопада
пройде захід на ковзанці. Будемо агітувати молодь до здорового способу життя, – розповів начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міської ради Олексій Савицький. – Також хочу нагадати, що у нас проводиться конкурс соціальної реклами. Там різні теми, тому хочеться, щоб було більше робіт. Ми закликаємо молодь до того, щоб вони брали активну участь і надсилали свої роботи.