За один тиждень листопада команда приватного комплексу Школа «ЕйдоС» в своїх стінах провела 7 освітніх заходів. Окрім своєї традиційної Міжнародної конференції по TRIZ, яку організовують вже 13 рік поспіль, педагоги підготували та провели презентації для двох проектів, організованих Департаментом освіти та науки Запорізької міської ради. Мова про Міжнародний Саміт з дошкільної освіти та міський проект «Кадрова сотня». Новими форматами роботи Міжнародної Конференції та Фестиваля «Школа по-новому» були «PechaKucha з питань освіти», круглий стіл «Особливості реалізації Концепції МОН України «Нова українська школа» та педагогічний квест. Більше 60 педагогів із України та зарубіжжя ознайомилися з досвідом унікальної школи протягом 5 днів.

Про все це «ЗС» розповіла генеральний директор Запорізького приватного комплексу безперервної освіти Школа «ЕйдоС» Олена Михайлівна Грединарова.

  • Викладач Нарвського коледжу Тартуського університету Естонії Лехте Туулінг, директор міського департаменту освіти Чернігова, методисти дніпропетровського, херсонського, слов’янського міських департаментів освіти, керівники навчальних закладів Херсона, Ірпені, керівники і педагоги дошкільних закладів Запоріжжя були активними слухачами регіонального навчального семінару в межах роботи Міжнародного педагогічного саміту Запоріжжя-2017 «Дошкільна освіта: соціальний простір в умовах світової глобалізації», – зазначила вона.

Глобалізація соціального простору дитини дошкільного віку – це головна тема, навколо якої були побудовані виступи педагогів. Розкрито особливості взаємодії у навчально-виховному закладі «Ясла-сад «ЕйдоС» з соціальними інституціями.

  • Спільна робота в тематичних локаціях, емоційне спілкування з педагогами-однодумцями, формування практичних висновків за основними стратегічними підходам розвитку системи дошкільної освіти для затвердження їх у змісті Хартії саміту «Освіта майбутнього» – ось результат зустрічі, – сказала Олена Михайлівна.

А вже через два дні «ЕйдоС» зустрічав учасників міського проекту «Кадрова сотня». На базі освітнього закладу відбувся управлінський інтенсив «Сучасний керівник: шлях до майстерності й успіху» в межах програми осінньої сесії «Кадровий менеджмент в Запоріжжі – teambuilding» Міського проекту «Управлінська сотня кадрового резерву».Эйдос семинар2

Генеральний директор Олена Грединарова та педагоги комплексу презентували систему освіти й інновацій, що впроваджені у навчально-виховній роботі Школи «ЕйдоС».

Також VIP-спікер Олексій Греков, співзасновник та директор із стратегічного розвитку Приватної школи «Афіни», президент International Academy of Tutoring (м. Київ), провів авторський майстер-клас з теми «Управління змінами в інноваційному навчальному закладі».

Як розповіла Олена Грединарова, учасники інтенсивну працювали у групах, де розмірковували над удосконаленням умов та форм навчання, створенням образу ідеального педагога 21 століття та пошуку ідей стосовно впровадження інновацій в сталий процес навчання. Після закінчення майстер-класу кожна група презентувала результат своєї плідної праці.

  • Вдячні всім учасникам заходу за обмін досвідом та ідеями щодо покращення якості сучасної освіти. На свою адресу ми теж отримали величезну кількість вдячних відгуків, палаючих очей і вже отриманих результатів, – каже генеральний директор приватного комплексу безперервної освіти Школа «ЕйдоС» Олена Михайлівна Грединарова.

Ось деякі відгуки гостей.

«Шановний колектив Школи ЕйдоС!

Дякую Вам за створення умов для розвитку Людини: вихованця, батька, вчителя. Ви несете світло знань, істини, творчості, любові, радості, створюєте середу Со-Творчості.

«Дуже вдячна всім працівникам «ЕйдоСу» за чудовий час, який провела сьогодні. Багато педагогічних істин взяла до своєї скарбнички. Відчувається тісна взаємодія між працівниками, які захоплюються своєю справою, бо результати говорять самі за себе. Буду розповсюджувати Ваш набутий досвід у рамках своїх можливостей. Ви найкращі! Молодці!

З повагою і вдячністю, завідувач ДНЗ №135»