Владислав Криклій зазначив, що не може нав’язувати Запоріжжю свою політику

Уряд відмовився від плану передати запорізький аеропорт в концесію. Про це міністр інфраструктури Владислв Криклій повідомив в кулуарах на бізнес-форумі в Давосі, передає БізнесЦензор.

– Аеропорт “Запоріжжя” – це комунальне підприємство. Ми не можемо нав’язати їм свою політику, ми можемо запропонувати, показати, як це може працювати. Якщо буде воля місцевої влади – вони це підтримають, – зазначив Владислав Криклій.

Така заява означає, що запоріжці домоглися свого. Чітка позиція мера Володимира Буряка стосовно можливої передачі запорізького аеропорту, яку підтримали депутати міськради та громада міста, була почута. Як писав сайт “Запорозька Січ”,  запоріжців обурили обшуки в запорізькому аеропорті, депутати та експерти назвали дії правоохоронних органів політичним тиском на міську владу та мера Володимира Буряка.

Однак, не зважаючи на заяву міністра інфраструктури, запорізький аеропорт наполягає на тому, щоб правоохоронці повернули документи та майно підрядника, які не стосуються кримінального провадження 2015 року. Вони необхідні, щоб продовжити роботи із запуску терміналу в експлуатацію.

Безперечно, Володимир Буряк виграв битву за запорізький аеропорт. Однак залишаться ці заяви центральної влади лише словами, чи тиск на міську владу Запоріжжя припиниться, буде помітно за діями СБУ. Якщо обшуки продовжаться, це означатиме, що Запоріжжю необхідно готуватися до нових битв.

Читайте також: Роботи на новому терміналі аеропорту Запоріжжя заморожені через обшуки – Володимир Буряк