Вивчення громадської думки щодо формату одноставкового тарифу на теплопостачання проходить у всіх районах міста. 21 листопада збори з цього питання відбулися в Ленінській райадміністрації.
Директор департаменту економічного розвитку міської ради Наталія Новак нагадала, що 5 вересня 2012 року міською радою схвалено рішення про введення в Запоріжжі з 1 січня 2013 року одноставкового тарифу на послуги з централізованого опалення концерну “Міські теплові мережі”. Але рішення про формат тарифу на теплопостачання в обласному центрі має бути прийнято після вивчення думки запоріжців. Саме городяни визначать, як їм зручніше платити за тепло – цілий рік або тільки в опалювальний сезон.
Як повідомила директор департаменту економічного розвитку, за одноставкового тарифу в будинках, обладнаних приладами обліку тепла, мешканці оплачують за послуги опалення за показниками приладів обліку тільки в опалювальний сезон. У випадку відсутності приладів обліку тепла форма оплати може бути сезонною (споживач оплачує тепло тільки в опалювальний сезон, за фактом одержання послуги) або щомісячно цілорічно (оплата здійснюється рівними частками протягом усього року). Під час зустрічі також відзначалося, що навіть за умови прийняття сезонного одноставкового тарифу запоріжці мають право за власним бажанням здійснювати авансові платежі за тепло в період, коли опалення не включено.
Як і в інших районах, у Ленінському було проведено анкетування учасників зустрічі з приводу вибору формату тарифу на тепло.
Нагадуємо, городяни мають можливість висловити свою думку з цього приводу не тільки під час зборів у районах. Це можна зробити, заповнивши анкету, яку можна надати в один із розрахункових центрів КП “Основание” або направити листом за адресою: 69105, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 206, департамент економічного розвитку міської ради, “Анкета”.
Результат свого вибору також можна повідомити телефоном Call-центру 15–80 (варіант 1 – сезонний тариф або варіант 2 – цілорічний тариф), а також електронною поштою gromdumka@mail.ru (варіант 1 або 2). Прийом анкет, дзвінків, повідомлень електронною поштою триватиме до 3 грудня.