У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин. Вів засідання голова комісії Василь Полюсов. У роботі комісії взяв участь секретар Запорізької міської ради Роман Таран. Комісія працювала у складі депутатів Андрія Бережного, Сергія Гладченка, Андрія Іванова, Володимира Кузенка, Тетяни Поліщук, Сергія Пшигоцького, Вадима Рильського, Неоніли Сепп, Людмили Шаталової.
Члени комісії заслухали інформацію директора департаменту комунальної власності та приватизації міськради Сергія Стецюка, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано 6 мільйонів 452 тисячі гривень.
Детально на засіданні депутати обговорили проект рішення “Про визначення пропорцій розподілу орендної плати між місцевим бюджетом, орендодавцями та балансоутримувачами об’єктів права комунальної власності”.
Секретар комісії, депутат Неоніла Сепп підкреслила:
– Маємо встановити: розрахунок орендної плати за відсотками відповідно до пропорцій розподілу орендної плати здійснюється балансоутримувачами комунального майна при підготовці проектів додаткових угод до чинних договорів оренди, надалі виконується орендарями самостійно. Нарахування ПДВ на суму орендної плати, що спрямовується балансоутримувачу, здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством.
На засіданні розглянуто проекти рішень про надання дозволу ТОВ “Рекріейшн” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Луначарського, 17 для розташування спортивно-оздоровчого комплексу; передачу в оренду ТОВ “Торгова фірма “Нафтопродукт” земельної ділянки на вул. Перемоги, 72-а для розташування автозаправної станції; надання у постійне користування ПрАТ “Запорізький електровозоремонтний завод” земельної ділянки на вул. Гоголя, 118 для розташування кафе; передачу у власність гр. В. Мохоню земельної ділянки на вул. Автозаводській, 22-а на території гаражно-будівельного кооперативу “Авто” для розташування капітального гаража № 10; поновлення ФОП В. Тіпікіну договору оренди землі на вул. Дудикіна, 16-а для розташування кіоску. Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин міськради Юлія Сколибог.
З окремих питань депутати вирішили організувати виїзди на об’єкти для прискіпливішого вивчення проблем.