Як повідомив начальник управління з питань екологічної безпеки міської ради Гліб Золотарьов, 24–26 квітня в Києві заплановано проведення Міжнародного екологічного форуму “Навколишнє середовище для України”.
Організатори – Міністерство екології та природних ресурсів України, Всеукраїнська екологічна ліга, Український центр міжнародних виставок, конференцій та форумів.
Мета форуму – інтеграція стратегії “зеленої” економіки в суспільно-політичному, економічному та соціальному житті України для забезпечення стабільного розвитку держави, співпраця органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу у вирішенні екологічних проблем, впровадження ресурсно- й енергоефективних технологій у всіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і таке інше.
За інформацією Гліба Золотарьова, одним з основних напрямків форуму стане тема “Альтернативна енергетика та біопаливо”. Будуть розглядатися питання підвищення енергоефективності економіки, розвитку сонячної енергетики, вітроенергетики, гідроенергетики, додаткового обладнання для альтернативної енергетики, впровадження теплових насосів та використання твердого біопалива і таке інше.
У рамках заходу 26 квітня повинен відбутися Міжнародний бізнес-форум “Політика збалансованого споживання та виробництва – основа “зеленої” економіки”.
Додаткову інформацію про участь у форумі можна отримати на сайті http://group-expo.com, за телефонами: (044) 576–81–01, 576–81–05, 576–82–96.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua